Profile i listwy ledowe

W naszym sklepie internetowym Homelamp mogą zakupić Państwo wszystko, co potrzebne do przygotowania funkcjonalnego i efektownego systemu oświetlenia LED! W tej kategorii mogą Państwo znaleźć najwyższej jakości profile i listwy ledowe, które pozwalają na przygotowanie stylowego oświetlenia liniowego w wielu wnętrzach. Profile i listwy doskonale współpracują z taśmami LED, które można zakupić także w naszym sklepie internetowym. U nas zakupią Państwo wszystko, co potrzebne, aby przygotować samodzielnie praktyczny system oświetleniowy.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Oświetlenie LED bazujące na profilach oraz listwach uzupełnionych o taśmy LED doskonale sprawdza się w wielu wnętrzach, w tym między innymi zastosować można je w salonach, sypialniach, w kuchniach, na korytarzach oraz na klatkach schodowych, a nawet w łazienkach – rekomendujemy wybranie wtedy odpowiedniego profilu wodoodpornego o podwyższonej szczelności.

Profile i listwy LED mogą być montowane zarówno w sufitach, jak również na ścianach oraz w podłogach. Takie oświetlenie liniowe daje niemalże nieograniczone możliwości, dlatego też klient może dowolnie zaprojektować system oświetleniowy!

W naszym asortymencie mogą znaleźć Państwo wyłącznie najlepsze profile i listwy ledowe, które pochodzą od polskiego producenta. Oferujemy między innymi profile szerokie oraz profile wąskie, profile wodoodporne, profile przeznaczone do płyt G-K – gipsowo-kartonowych. Także zamówić u nas można wszystkie potrzebne akcesoria przeznaczone do montażu oraz do wykończenia profili i listew LED.

W sklepie Homelamp oferujemy także szeroką gamę innego rodzaju oświetlenia LED, w tym między innymi lampy sufitowe – wiszące, plafony, oprawy oświetleniowe wpuszczane i natynkowe przeznaczone do montażu ledowych źródeł światła, lampy stojące – podłogowe i stołowe, lampy biurkowe, lampy schodowe, podświetlane lustra LED.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich modeli artykułów ledowych znajdujących się w naszym sklepie internetowym Homelamp!