Abażury

Stworzenie własnej, stylowej lampy nigdy nie było takie proste! W naszym sklepie internetowym Homelamp przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę gotowych abażurów do lamp Astro Lighting, które doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie podstaw oraz wiszących opraw oświetleniowych. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych u nas modeli!

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów

Lampy można kupić jako gotowe, ale również można zdecydować się na wykonanie ich samodzielnie. Jak to zrobić? To naprawdę żaden problem! W naszym sklepie internetowym Homelamp przygotowaliśmy dla Państwa gotowe elementy, które wystarczy tylko odpowiednio skomponować i złożyć, aby przyszykować elegancką lampę doskonałą do wielu wnętrz. Stworzysz dzięki temu oświetlenie na miarę swoich potrzeb. Abażur a może klosz do lampy? Od twojego pomysłu zależy, jak ostatecznie będzie wyglądać twoja lampa.

Designerskie abażury i klosze do lamp

W naszym sklepie internetowym można znaleźć gotowe abażury, które można dopasować do odpowiednich opraw wiszących oraz baz stojących – podłogowych i stolikowych. Dostępne są w różnych wariantach do wyboru, w tym między innymi w kształcie owalnym, poszerzanym ku dołowi, prostokątnym czy też kwadratowym. Do dyspozycji jest także wiele kolorów, w tym między innymi klasyczna czerń i biel, kolor beżowy czy brązowy.

Gotowe abażury mogą być wykorzystane między innymi do wykonania lamp wiszących – można wówczas dowolnie regulować długość kabla, do lamp stojących – podłogowych oraz lampek nocnych, które świetnie sprawdzają się jako dodatkowe, dekoracyjne źródło światła. Także w naszym asortymencie znalazły się modele przeznaczone do montażu naściennego. W ofercie sklepu znajda Państwo modele o różnych wielkościach, kolorystyce i designie pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów na rynku.

W naszym sklepie internetowym Homelamp mogą zakupić Państwo także akcesoria oświetleniowe przeznaczone do abażurów. W kategorii „Akcesoria” dostępne są między innymi bazy do lamp – podstawy do lamp stojących, a także oprawy wiszące z kablami, które wystarczy uzupełnić o abażur oraz o odpowiednie źródło światła – także do zakupienia w naszym sklepie internetowym.

Profesjonalne doradztwo

Gdy mają Państwo zapytania dotyczące naszego asortymentu czy też potrzebują pomocy w skomponowaniu najlepszego zestawu, nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy. Prosimy o kontakt!

Życzymy udanych zakupów w internetowym sklepie z artykułami oświetleniowymi Homelamp!