Lampy ścienne

Lampy ścienne i kinkiety to bogata rodzina artykułów oświetleniowych do montażu ściennego – zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami dostępnymi w naszym sklepie internetowym

Przeznaczone do montażu ściennego lampy posiadają szerokie zastosowanie. Doskonale nadają się między innymi do łazienek, salonów, sypialni, na korytarze czy też na klatki schodowe. Pozwalają na stworzenie wyjątkowej atmosfery w domu. Jako dodatkowe źródło światła doskonale uzupełniają lampy sufitowe, doskonale oświetlając pomieszczenie. Wybierz model pozwalający rozproszyć światło po pomieszczeniu lub zdecyduj się na takie które skupiają swą moc w wybranym punkcie.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 160 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 160 elementów

Lampy ścienne mogą posiadać różne wielkości, kształty czy kolory. Do wyboru mamy między innymi kinkiety przeznaczone do montażu na ścianie wyposażone w szklane klosze, klosze metalowe, klosze z tkanin oraz klosze z tworzyw sztucznych, oraz modele z regulowanymi kloszami dla łatwego podświetlenia różnych punktów, kinkiety przeznaczone do montażu w łazienkach (spełniające normę IP44) oraz na zewnątrz – posiadające uszczelnione konstrukcje.

Sprawdź najmodniejsze wzory kinkietów

Ze względu na bogactwo wariantów do wyboru lampy ścienne mogą służyć zarówno do podświetlania detali architektonicznych w budynkach i na zewnątrz nich, ale również mogą służyć jako funkcjonalne oświetlenie – jako lampki nocne, do podświetlania książki podczas czytania, oświetlania obrazów i plakatów na ścianach czy też ułatwiające codzienną higienę w łazience. Doskonale sprawują się zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym salonie, sypialni czy korytarzu.

Ogromna ilość dostępnych wzorów pozwala na dostosowanie ich indywidualnie do przestrzeni o zróżnicowanych stylach – nowoczesnym, skandynawskim, rustykalnym, klasycznym, a także wielu innych.

Oferowane przez nas oświetlenie może być wyposażone również w żarówki oraz diody LED – dzięki temu są energooszczędne, trwałe, a także bezpieczne w użytkowaniu. Zadbaj o środowisko z wytrzymałymi lampami LED.

Nasz sklep internetowy Homelamp posiada w swoim asortymencie szeroką gamę kinkietów od sprawdzonych producentów, w tym między innymi firmy Astro, która prezentuje wiele interesujących modeli przyciągających uwagę swoim niebanalnym designem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zakupy w naszym sklepie internetowym Homelamp były dla Państwa zawsze udane. Każdemu z naszych klientów zapewniamy szeroki wybór, przystępne ceny, a także obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy pomoc w doborze, a także indywidualne podejście do każdego klienta.