Lusterka łazienkowe

W naszym sklepie internetowym Homelamp znalazły się praktyczne lusterka do łazienek – razem z nimi przygotowywanie makijażu czy golenie się będzie jeszcze łatwiejsze!

Łazienka to pomieszczenie, w którym wykonujemy różnego rodzaju czynności higieniczne każdego dnia. Wiele z nich wymaga także odpowiedniej precyzji, dlatego też najlepiej posiadać wtedy do dyspozycji dodatkowe lusterko.Aby malowanie się, golenie czy też strzyżenie brody w łazience nie stanowiło już żadnego problemu, warto zdecydować się na dodatkowe lusterka powiększające posiadające własne podświetlenie. Tego rodzaju artykuły oświetleniowe umożliwią precyzyjne wykonanie wszystkich tych czynności!

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Podświetlane lusterka przeznaczone są do montażu przy zwykłym lustrze. Wyposażone są w specjalne systemy oświetleniowe, które dają jasne światło bez cieni na twarzy. Dzięki możliwości regulacji lustro można ustawić w najbardziej dogodnej pozycji od wykonania potrzebnych czynności higienicznych. W ofercie znajdą Państwo mniejsza lustra z możliwością regulacji wysokości czy kąta nachylenia, jak również lustra zdecydowanie większe umiejscowione na stałe w jednej pozycji. Rozbudowana oferta sklepu pozwala na zaoferowanie państwu luster w różnych kształtach (prostokątne, okrągłe czy owalne) jak również rozmiarach. Pozwala to na dopasowanie szerokości do wielkości łazienki.

Podświetlane lustro łazienkowe

Do łazienki możemy wybrać także pełnowymiarowe lustra podświetlane, które nie wymagają stosowania dodatkowych artykułów oświetleniowych, na przykład kinkietów łazienkowych. Dzięki nim można uzyskać jednolite podświetlanie całej twarzy, dlatego też prowadzenie czynności higienicznych również będzie wtedy jeszcze łatwiejsze. Lustra łazienkowe najczęściej doceniają Panie, które we własnej łazience poczuć się mogą jak w profesjonalnym zakładzie kosmetycznym.

Podświetlane lustra łazienkowe najczęściej wykorzystują diody ledowe, które ze względu na swoje niewielkie wymiary idealnie nadają się do montażu w tego rodzaju artykułach do łazienek. Oświetlenie montowane może być na każdym boku lustra, jedynie na jego bokach czy z góry. Każde z rozwiązań doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Diody ledowe pobierają małą ilość prądu, a także są bardzo trwałe – ich żywotność wynosi nawet do 50 000 godzin!

Lustra łazienkowe z klasą IP44

Oświetlenie łazienkowe tego rodzaju cechuje się także szczelnymi konstrukcjami zgodnie z klasą IP44, dlatego też nie jest ono narażone na uszkodzenie w wyniku kontaktu z wilgocią. Jest to szczególnie ważne, ponieważ większość luster montowanych jest w bliskim sąsiedztwie np. umywalek. Zapraszamy do poznania modeli

W naszym sklepie internetowym Homelamp przygotowaliśmy dla Państwa wiele modeli lusterek podświetlanych w wielu wariantach przeznaczonych do łazienek. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich dostępnych u nas modeli!