Kinkiety łazienkowe

W sklepie internetowym Homelamp czeka na Państwa szeroka gama nowoczesnych artykułów oświetleniowych do łazienki – w tej kategorii prezentujemy stylowe i praktyczne kinkiety łazienkowe!

Kinkiet łazienkowy to lampa, która montowana jest naściennie. Najczęściej używane są jako oświetlenie dodatkowe w łazienkach, na przykład umieszczane są przy lustrach czy też przy kabinach prysznicowych oraz wannach, aby uzyskać większą ilość światła w tych właśnie miejscach. Dodatkowe światło  odpowiednio dopasowane do wielkości pomieszczenia. Należy nie tylko odpowiednio wybrać oświetlenie łazienkowe ale również odpowiednio je rozplanować.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów

Ze względu na swoją funkcjonalność lampy montowane na ścianie tego rodzaju polecane są zarówno do mniejszych, jak również do większych łazienek. O ich montażu warto jednak pomyśleć jeszcze na etapie projektowania łazienki – wówczas będzie można poprowadzić wszystkie odpowiednie przewody w miejsca, w których mają znaleźć się kinkiety.

Producenci artykułów oświetleniowych posiadają w swoich asortymentach różnorodne kinkiety łazienkowe, dlatego też możemy dostosować je indywidualnie do aranżacji wnętrza. Doskonale sprawdzą się one zarówno w przestrzeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, jak również w tym klasycznym. Znajdą Państwo modele posiadające wykonane z różnego rodzaju materiału, posiadające  różne stopnie ochrony przed wilgocią ale również rodzaj gwintu.

Do dyspozycji mamy między innymi łazienkowe lampy ścienne wykonane z chromowanego metalu, szczotkowanego aluminium, ze szklanymi kloszami, regulowane reflektory pozwalające na łatwe skierowanie światła w konkretny punkt, kinkiety przeznaczone do montażu nad lustrami, aby wspomnieć jedynie o kilku propozycjach.

Hermetyczne kinkiety LED do łazienki

Lampy  do łazienki posiadają szczelne konstrukcje, w tym między innymi potwierdzone klasą szczelności IP44, dlatego też mogą być one bezpiecznie montowane w łazienkach, gdzie pojawia się wilgoć.

W naszym sklepie internetowym Homelamp czeka na Państwa szeroka gama kinkietów łazienkowych – są to lampy ścienne o zróżnicowanych wzorach pasujących do różnorodnych aranżacji.

Oferujemy także kinkiety LED. Zastosowanie w  oferowanym oświetleniu diod LED oraz żarówek LED pozwala nie tylko na oszczędność prądu, ale także zapewnia ich większą trwałość i bezpieczeństwo. Zapewniamy ich najwyższą jakość! Cena  oferowanych produktu oraz jakość ich wykonania to powody takiej popularności produktów z tej kategorii w naszej ofercie. Na naszej stronie znajdą Państwo najnowsze kolekcje, najlepszych producentów na rynku.

Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z wszystkimi modelami lamp ściennych do łazienek znajdujących się w naszym asortymencie!