Oprawy gruntowe

Dzięki nowoczesnym oprawom gruntowym można uzyskać stylowe i praktyczne oświetlenie podjazdu czy też ścieżki wiodącej do domu lub innego budynku. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich modeli opraw gruntowych znajdujących się w naszym sklepie internetowym Homelamp!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Oprawy gruntowe to specjalne oprawy oświetleniowe, które projektowane są po to, aby można było zamontować je w gruncie, czyli w miejscach, gdzie są one narażone na nacisk oraz na inne czynniki niszczące – woda, ziemia, niskie temperatury, promieniowanie UV. Z tego też względu gruntowe oprawy oświetleniowe muszą wyróżniać się solidną konstrukcją, aby mogły one posłużyć na lata w miejscu swojego montażu.

By oprawy zewnętrzne tego typu nie były narażone na uszkodzenie wskutek działania wilgoci, a także kurzu i innych zanieczyszczeń, należy zwrócić uwagę na ich poziom szczelności. Najlepsze oprawy oświetleniowe tego rodzaju posiadają klasę szczelności IP65.

Lampy najazdowe

Dzięki oprawom wpuszczanym w grunt można stworzyć wiele efektownych aranżacji świetlnych na swojej posesji. Lampy gruntowe wykorzystywane są między innymi do oświetlenia podjazdu oraz do oświetlania ścieżek. Doskonale w oświetleniu posesji sprawdzają się lampy najazdowe LED, charakteryzujące się energooszczędnością. Są one również przyjazne dla środowiska przy zachowaniu swojej funkcjonalności. Aby oświetlenie wykonane z oprawami gruntowymi było oszczędne, najlepiej wyposażyć je w żarówki lub diody LED, które znane są ze swojej energooszczędności trwałości – mogą świecić nawet do 50 000 godzin!

Doskonale sprawdzają się na tarasach i przy basenach, ale również mogą być wykorzystane jako dekoracja, na przykład do oświetlenia kwietników czy ogrodów skalnych. Różne kolory i kształty opraw oświetleniowych tego rodzaju pozwalają na dopasowanie ich specjalnie do wyglądu okolicznej przestrzeni.

W naszym sklepie internetowym Homelamp przygotowaliśmy dla naszych klientów pełną paletę opraw oświetleniowych przeznaczonych do montażu zewnętrznego. Są to lampy gruntowe najlepszych marek, w tym między innymi producenta Astro Lighting, który daje na swoje wyroby aż 10 lat gwarancji!

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich modeli lamp zewnętrznych dostępnych w naszym sklepie internetowym Homelamp!