Kinkiety zewnętrzne

Stylowe kinkiety zewnętrzne to kapitalna propozycja przeznaczona także dla Państwa! W naszym sklepie internetowym Homelamp znalazła się pełna gama kinkietów zewnętrznych przeznaczonych dla wymagających klientów.  Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych u nas propozycji!


na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów

Kinkiety zewnętrzne to często wybierane lampy przeznaczone do montażu zewnętrznego. Doskonale nadają się między innymi do umieszczenia na ganku, przy wejściu do domu, na tarasie czy też na balkonie. Mogą służyć również jako oświetlenie dekoracyjne, na przykład do podkreślenia detali architektonicznych budynku.  Poza walorami estetycznymi, zwiększają bezpieczeństwo domowników.

Lampy Zewnętrzne

Takie lampy montowane najczęściej na elewacji budynku przeznaczone na zewnątrz dostępne są w różnych wariantach stylistycznych do wyboru, na przykład można dopasować je do klasycznie wykończonego domu czy też do domu w nowoczesnym stylu. Do dyspozycji mamy zatem lamp o prostych, geometrycznych kształtach, ale także lampy wzorowane na tradycyjnych kagankach. Kinkiet zewnętrzny może posiadać jedno lub kilka źródeł światła, które może być także kierunkowane w górę, w dół lub na boki.

Ze względu na miejsce montażu modele muszą być odporne na czynniki atmosferyczne, dlatego też artykuły te posiadają szczelne konstrukcje. Odporność na wilgoć jest potwierdzona odpowiednimi klasami szczelności, na przykład IP44.

Kinkiety Ogrodowe LED

W naszym sklepie Homelamp przyszykowaliśmy dla Państwa szeroką gamę wysokiej jakości lamp zewnętrznych, w tym między innymi marki Astro Lighting, której artykuły oświetleniowe znane są ze względu na swój stylowy wygląd, a także najlepszą jakość wykonania. To sprawdzony wybór dla tych klientów, dla których przede wszystkim liczy się designerskie oświetlenie zewnętrzne domu!

Sprawdź również nasze rozwiązania wykorzystujące technologię LED, wykorzystujące ekologiczne i energooszczędne żarówki LED.

Dostępne w naszym sklepie kinkiety ścienne to interesujące modele dostępne w różnych wzorach, między innymi kubistyczne lampy nowoczesne, klasyczne kaganki. Posiadamy Lampy te oferujemy w różnych kolorach do wyboru, między innymi białym, czarnym, szarym.

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich modeli kinkietów ogrodowych znajdujących się w naszym sklepie internetowym Homelamp