Lampy schodowe

Podstawą bezpieczeństwa na klatce schodowej jest jej odpowiednie oświetlenie. W sklepie internetowym Homelamp doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też w naszym asortymencie znalazły się wysokiej jakości lampy schodowe. Z nimi mogą stworzyć Państwo praktyczne i stylowe oświetlenie schodów w każdym wnętrzu!

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Oświetlenie schodowe staje się obecnie coraz bardziej popularne. Ma to między innymi związek z dostępem do nowych typów artykułów oświetleniowych umożliwiających jego bezproblemowe wykonanie. Wykorzystywane są nie tylko w klatkach schodowych, ale również korytarzach czy ciągach komunikacyjnych. Nowoczesne modele lamp schodowych bazują przede wszystkim na diodach LED, które są niewielkie, a przy tym dają jasne światło. Są również energooszczędne oraz bardzo trwałe – mogą pracować nawet do 50 000 godzin. W ofercie znajdą Państwo modele spełniające normy IP44, dzięki czemu oświetlenie to może być montowane nawet na zewnątrz.  W bogatej ofercie znajdą Państwo oprawy podłączany do zasilania 230V jak i 12V w najlepszej cenie!

Oprawy Schodowe LED

Najpopularniejszym typem oświetlenia schodowego w ostatni czasie jest oświetlenie ledowe, które poprzez zastosowanie diod LED jest tak dobrym wyborem do różnych aranżacji. Lampy montowane są nie tylko w domach jednorodzinnych ale równie często spotkać je można w blokach, sklepach biurach czy budynkach użyteczności publicznej.

Lampy schodowe najczęściej posiadają postać lamp montowanych naściennie – niewielkich kinkietów, które wpuszczane są w ścianę lub też montowane natynkowo. Najczęściej umieszczane są one co kilka stopni, dzięki czemu zapewniają równomierne ich podświetlenie, ale jednocześnie nie rażą w oczy. Zwiększa to bezpieczeństwo domowników, klientów szczególnie wieczorami oraz w nocy.

Oświetlenie schodów z czujnikiem ruchu

Oświetlenie schodów może być także połączone z czujnikami ruchu, które powodują jego automatyczne uruchomienie wtedy, gdy w zasięgu czujnika znajdzie się osoba. Lampy z czujnikiem ruchu gasną wtedy, gdy czujnik nie będzie rejestrował już jej obecności, dlatego to także dobry pomysł na oszczędność energii elektrycznej. Nie musisz martwić się o każdorazowe gaszenie światła, co szczególnie nocą może być uciążliwe.

W naszym sklepie internetowym Homelamp znajdą Państwo oprawy schodowe LED o różnych wzorach do wyboru. Oferujemy lampy schodowe w zróżnicowanych wariantach – w kolorze chromowanym, szczotkowanym aluminium – nikiel, czarnym, białym, w różnych rozmiarach i kształtach. Są to między innymi modele pochodzące od renomowanego producenta Astro Lighting, który znany jest ze względu na swoje designerskie artykuły oświetleniowe oraz najlepszą jakość ich wykonania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu!