Lampy na szyny

Praktyczne i stylowe lampy na szyny to sprawdzony wybór do wielu wnętrz. W naszym sklepie internetowym Homelamp znajdą Państwo pełną gamę tego typu oświetlenia, które sprawdzi się w różnych przestrzeniach!

Lampy na szynie to specjalnego typu lampa, którą umieszcza się na podwieszanych pod sufitem szynie, lub na takiej która wpuszczona jest w płytę karton gipsową. Popularnym typem szyn są również te natynkowe. Dzięki możliwości dowolnego kształtowania szyn klient może przygotować taką kompozycję, która będzie dopasowana do aranżacji wnętrza i będzie odpowiadała jego indywidualnym potrzebom.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Lampa na szyny może być dowolnie przesuwana, co nadaje jej jeszcze większą funkcjonalność – doskonale sprawdzi się jako reflektor przeznaczony do oświetlania konkretnych punktów. Ilość lamp może być dowolnie modyfikowana wraz z zmieniającą się aranżacją wnętrza. Jest to szczególnie ważne w przypadku powierzchni biurowych czy sklepów. Wykorzystanie systemu szynowego jest równie praktyczne w domach czy mieszkaniach.

Lampy szynowe LED

Nowoczesne oświetlenie szynowe wykorzystuje także diody LED, dzięki czemu jest energooszczędne i trwałe.

Przygotowanie konstrukcji do oświetlenia szynowego jest uproszczone dzięki pełnej gamie komponentów do wyboru, które można ze sobą dowolnie łączyć. W skład systemów wchodzą między innymi specjalne szyny lub szynoprzewody jednofazowe i trójfazowe – mogą być również wpuszczane w sufity podwieszane, łączniki w różnych kształtach, końcówki, a także same lampy. Zmiany w oświetleniu przy wykorzystaniu tego systemu są szybkie i nie wymagają od użytkowników zmiany w instalacjach. Dodatkowo bez problemu dokupią Państwo dodatkowe źródło światła do systemu szynowego.

W naszym sklepie internetowym Homelamp mogą znaleźć Państwo wszystko, co potrzebne do przygotowania oświetlenia szynowego. W naszym asortymencie znalazły się przede wszystkim szyny i szynoprzewody, łączniki do szyn w różnych wariantach do wyboru, końcówki – zaślepki do szyn, a także lampy w różnych wzorach do wyboru – regulowane spoty, lampy wiszące czy reflektory. Dostępne są zarówno modele w kolorystyce białej, czarnej nowoczesnym aluminium i wielu innych.

Homelamp to sprawdzony wybór dla klientów szukających wysokiej jakości oświetlenia do wielu wnętrz. W naszym asortymencie znalazły się lampy na szyny, a także innego rodzaju artykuły oświetleniowe od sprawdzonych marek z całego świata, w tym między innymi z Polski, z Hiszpanii czy też z Włoch. Zapewniamy również przystępne ceny oraz krótki czas realizacji zamówień.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich elementów oświetlenia szynowego dostępne w naszym sklepie Homelamp. Życzymy Państwu udanych zakupów!