Zasilacze

W naszym sklepie internetowym Homelamp przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroką gamę różnych artykułów oświetleniowych. W tej kategorii mogą zakupić Państwo specjalne zasilacze przeznaczone do przygotowywania instalacji oświetleniowych z wykorzystaniem taśm LED, lamp i żarówek 12V lub 24V. Zachęcamy do złożenia zamówienia!

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Zasilacze stanowią jeden z podstawowych komponentów instalacji oświetleniowych – stosowane są one przede wszystkim do zasilania pasków ledowych oraz opraw oświetleniowych, na przykład opraw sufitowych, ściennych czy też montowanych w podłożu. W naszej ofercie znajdą Państwo zasilacze o napięciu 12v lub 24v oraz stałoprądowe. Dostępne są modele o różnej mocy, w zależności, do jakiej instalacji oświetleniowej mają być wykorzystane. Dobierz odpowiednią moc zasilacza do taśm LED (koniecznie z zapasem ok 20%) czy innych opraw sufitowych.

W naszym asortymencie można zakupić zasilacz do LED różnego typu, w tym między innymi zasilacze stałoprądowe oraz impulsowe. Zasilacze dostępne są w wariancie bez funkcji ściemniania oraz z funkcją ściemniania, dzięki czemu można wówczas ściemnić światło zgodnie ze swoimi potrzebami.

Sprawdzone zasilacze LED w najlepszej cenie

W sklepie internetowym Homelamp zamówią Państwo wszystko, co potrzebne do wykonania stylowego oświetlenia w swoim domu, mieszaniu, a także w innych przestrzeniach, na przykład w biurach, sklepach czy w hotelach.

Dostarczane przez nas zasilacze do LED doskonale sprawdzają się do przygotowywania instalacji oświetlenia LED, na przykład do opraw oświetleniowych montowanych sufitowo. W sprzedaży posiadamy między innymi zasilacze od firmy Mean Well czy Astro Lighting, która są jednym z uznanych producentów ledowych artykułów oświetleniowych. Dobór tych zasilaczy gwarantuje wówczas maksymalną efektywność i bezpieczeństwo pracy diod LED.

Dbamy o to, aby każdy z naszych klientów był całkowicie zadowolony, dlatego też kładziemy nacisk na jakość dostępnych u nas produktów. Dotyczy to także akcesoriów oraz osprzętu oświetleniowego, który zamawiamy wyłącznie u sprawdzonych dostawców.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi artykułami oświetleniowymi i potrzebują pomocy w ich doborze, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Pomożemy w dopasowaniu odpowiednich zasilaczy oraz innych akcesoriów znajdujących się w naszym asortymencie.

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia zasilaczy dostępnych w naszym sklepie internetowym Homelamp!