Oprawy sufitowe

Homelamp to bogaty wybór oświetlenia do każdego wnętrza – w tej kategorii prezentujemy oprawy sufitowe, które dają niemalże nieograniczone możliwości w tworzeniu stylowych aranżacji świetlnych!

Oprawy sufitowe to specjalny typ artykułów oświetleniowych, które przeznaczone są do montażu w konstrukcjach kartonowo-gipsowych lub w innych konstrukcjach podwieszanych. Oprawy te najczęściej wpuszczane są w sufit, dając efekt płaskiej powierzchni. Oprawy wpuszczane mogą być montowane w dowolnych punktach, dlatego też pozwalają na przygotowanie indywidualnych kompozycji we wnętrzach. W sprzedaży znaleźć można również oprawy sufitowe natynkowe, które przeznaczone są do montażu bezpośrednio na powierzchni sufitu, bez potrzeby przygotowywania konstrukcji podwieszanej.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów

Specjalne oprawy sufitowe o podwyższonej szczelności doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, w których pojawia się wilgoć. Polecamy zastosowanie opraw sufitowych posiadających klasy szczelności IP44, IP65.

Szybki i łatwy montaż opraw sufitowych

Oprawy posiadają uniwersalne zastosowanie i mogą być montowane w wielu wnętrzach, w tym między innymi w salonach, w sypialniach, w kuchniach, w łazienkach, na korytarzach czy w przedpokojach. Często wybierane są też do sklepów, biur, hoteli.  Oprawy umożliwiają stworzenie wyjątkowych aranżacji wykorzystując rozproszone światło nadające niepowtarzalny klimat w każdym wnętrzu.

Nowoczesne oprawy sufitowe coraz częściej wyposażone są w ledowe źródła światła. Specjalne żarówki LED pozwalają nie tylko na zmniejszenie poboru energii, ale także są trwalsze od żarówek halogenowych – ich żywotność dochodzi nawet do 50 000 godzin! Posiadamy modele wykorzystujące najpopularniejsze typy żarówek takie jak mr16 czy gu10.

W naszym sklepie Homelamp znajduje się szeroka gama opraw oświetleniowych od sprawdzonych producentów, w tym firm Astro czy BPM Lighting. Oprawy sufitowe dostępne są w różnych wariantach do wyboru – okrągłe, kwadratowe, prostokątne z dwoma i trzema źródłami światła, a także z regulacją. Do dyspozycji posiadamy wiele kolorów opraw, w tym między innymi białe, czarne, aluminium szczotkowane, chromowane, złote, czarne. Dostępne są zarówno modele klasyczne wykonane z  aluminium, ale także nowoczesne szklane czy gipsowe modele tworzące wyjątkowe kompozycje oświetleniowe we wnętrzu. Ogromny wybór oraz niska cena sprawiają że jest to doskonały wybór dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań do swojego domu.

Zapraszamy Państwa już teraz do sprawdzenia wszystkich modeli opraw sufitowych znajdujących się w naszym sklepie Homelamp!