Oświetlenie łazienkowe

Wraz z naszym sklepem internetowym Homelamp dobór odpowiedniego oświetlenia łazienkowego nie będzie już trudnością! Zachęcamy do bliższego zapoznania się z wszystkimi modelami lamp łazienkowych znajdujących się w naszym asortymencie!
Dobre oświetlenie łazienki ma szczególne znaczenie, ponieważ często pomieszczenia tego rodzaju nie posiadają naturalnego źródła światła w postaci okna. Właśnie dlatego przez całą dobę musimy korzystać w nich ze sztucznego światła lamp.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 100 elementów

Łazienka służy nam przede wszystkim jako pomieszczenie do higieny, dlatego też właściwa jakość oświetlenia ma tam szczególne znaczenie. Jednocześnie nie musimy rezygnować z estetyki – oświetlenie łazienkowe także może być dekoracyjne!

Do łazienki możemy wybrać różnego rodzaju artykuły oświetleniowe w zależności od jej wielkości, kształtu, a także wykończenia.

Najczęściej wybierane są lampy sufitowe w różnych wariantach. Gdy pomieszczenie posiada sufit podwieszany, możemy zamontować w nim oprawy łazienkowe wpuszczane – praktyczne oczka świetlne, które pozwalają na oświetlenie całego wnętrza. Możemy także zdecydować się na oprawy łazienkowe natynkowe, które nie wymagają konstrukcji podwieszanych – montowane są bezpośrednio do sufitu. Popularne są także plafony, które sprawdzają się również w pomieszczeniach niższych, a także reflektory posiadające regulację kąta padania światła.

Również jako oświetlenie łazienkowe możemy wybrać lampy ścienne – kinkiety. Są to lampy montowane na ścianach, na przykład umieszczane są przy lustrach, aby uzyskać jaśniejsze oświetlenie w tym właśnie punkcie. Alternatywna propozycja to podświetlane lustra.

Dobierając odpowiednie lampy do łazienki, należy pamiętać o tym, aby posiadały one odpowiednie klasy szczelności w zależności od miejsca ich montażu, na przykład IP44 czy IP65.

W naszym sklepie internetowym Homelamp znalazła się pełna paleta oświetlenia łazienkowego przeznaczonego zarówno do małych, jak i większych łazienek w każdym stylu – klasycznym oraz nowoczesnym.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich przygotowanych przez nas propozycji i życzymy udanych zakupów!