Źródła światła

W naszym sklepie internetowym Homelamp mogą zamówić Państwo najlepszej jakości źródła światła. Dla naszych klientów przygotowaliśmy pełną gamę żarówek doskonałych do dostępnych u nas lamp wewnętrznych i zewnętrznych. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich modeli!

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Wybór właściwej lamp to pierwszy krok – drugim jest dopasowanie do niej odpowiedniego źródła światła. Pod tym pojęciem znajdują się różnego rodzaju żarówki, które umieszczane są w lampach, aby umożliwić ich pracę.

Aktualnie do dyspozycji posiadamy wiele różnych typów żarówek, które można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb, miejsca montażu, a także innych indywidualnych oczekiwań.

Energooszczędne żarówki LED

Największym powodzeniem cieszą się obecnie ledowe źródła światła, czyli tak zwane lampy LED – żarówki LED. Ze względu na zastosowanie w nich nowoczesnych diod LED możliwe jest uzyskanie nie tylko odpowiedniej jakości oświetlenia w różnych barwach do wyboru – ciepła, neutralna, zimna, a także w kolorach RGB, ale także uzyskać można szereg dodatkowych korzyści!

Oświetlenie LED jest przede wszystkim energooszczędne – pobiera nawet o 80 proc. mniej energii niż tradycyjne żarówki. Jest przy tym bardzo trwałe – takie źródło światła może pracować nawet do 50 000 godzin. Ponadto żarówki LED nie nagrzewają się do bardzo wysokich temperatur, od razu świecą pełną mocą, są także przyjazne dla środowiska naturalnego, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji.

Żarówki z gwintem E14, E27 oraz GU10

W sprzedaży można znaleźć szeroką gamę źródeł światła LED, w tym między innymi są to popularne żarówki E27, czyli z tak zwanym dużym gwintem, a także żarówki E14 – z małym gwintem. Do dyspozycji mam także inne typy żarówek, na przykład GU10, które najczęściej stosowane są w oprawach oświetleniowych. W sprzedaży dostępne są również taśmy LED. W naszej ofercie znajdziesz również żarówki do oświetlenia halogenowego. Dostępne są także jako żarówki typu Edison, które posiadają dekoracyjny żarnik – dające ciepłe światło w stylu retro.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na żarówki oraz taśmy LED, znajdujące się w naszym sklepie internetowym Homelamp. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie dobrania sprawdzonego źródła światła. Życzymy udanych zakupów!